Nytt medlem: Jenni Brandt
Postet av Olav Engen den 15. Mai 2025
Jenni Brandt (28) fra Oslo har meldt seg inn i klubben. Om tre måneder debuterer hun på ultradistansen i UltraVasan 90 km. (Privat foto fra Berlin halvmaraton i år der hun perset på 1:38:15)
Jenni skriver:
Min mor (Torunn Tofteng) er aktiv bidragsyter i klubben og har varmt anbefalt meg å bli medlem. Min mor og stefar fikk meg interessert i løping for en del år tilbake, og jeg har siden det løpt en god del halvmaraton og helmaraton. I år ønsker jeg å utfordre meg mer og ta fatt på ultraløp, og skal derfor løpe Ultra-Vasan 90 i august som jeg gleder meg stort til!
Jeg forsøkte også å få billett til Bislett 24 i år for å kunne få løpe sammen med mamma, uten å lykkes. Er derfor veldig interessert i en billett om det skulle bli noe ledig.
Legger ved innmeldingsskjema, og et bilde av meg tatt etter jeg satte ny pers på halvmaraton i Berlin i april.
Her er Jenni sammen med stefar Svein-Erik og mamma Torunn etter debuten på maraton i Berlin 2023. (Privat foto)
Kommentarer
Logg inn for å skrive en kommentar.