Nye priser på klubbens profileringstøy - alle produktene subsidieres 25%

Postet av Romerike Ultraløperklubb den 4. Mai 2022

VI er stolte av klubben vår og viser det med å bruke klubbens profileringstøy. Det er derfor naturlig at vi nå velger å subsidiere klærne enda mer, så lenge klubben har god økonomi. 

Siden vi sendte den første bestillingen til Trimtex i 2009 har mer enn 300 medlemmer kjøpt klubbjakken og mange andre produkter i klubbens design. Leverandøren er fortsatt den samme - og designet er uendret med unntak for sponsorlogoer.

På klubbens hjemmeside under Klubbinfo/Klubbens løpstøy kan du se og lese mer om profileringstøyet vårt, prisene og utvalget - og hva vi har på lager mellom de årlige åpningsvinduene i klubbshopen vår hos Trimtex.

Vi har justert noe på produktutvalget, og enkelte produkter vi slutter å lage i klubbdesign kan du kjøpe restlageret for 100 kroner per plagg.

Profileringstøy på klubbtreffet 8. mai:

På klubbtreffet på Jessheim 8. mai vil vi ha med vareprøver på noen nye produkter, og ellers det vi har på lager av løpstøy i tilfelle noen vil prøve og/eller kjøpe tøy.


Ny prisstruktur fra 1. mai 2022:

25% rabatt hos Trimtex og ytterligere 25% subsidiert av klubben

Klubben har en avtale med Trimtex som gir oss 25% lavere pris på vårt klubbtøy sammenlignet med samme produkter (i standard farger) i Trimtex nettbutikk.

Tidligere subsidierte vi noen av produktene, bl.a. de fleste jakkene, men fra 1. mai 2022 vil alle produktene i klubbsortimentet bli subsidiert med 25% på den prisen vi betaler til Trimtex, rundet ned til nærmeste 50 kroner. Dette gjelder både kjøp via portalen 1-2 ganger per år - og kjøp via vårt eget backuplager.


Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.