Romerike Ultraløperklubb

Romerike Ultraløperklubb

Ida Børset Westad og Ståle Gjelsten vant ChampagneUltra

Postet av Romerike Ultraløperklubb den 19. Des 2016

72 løpere startet i den tredje utgaven av ChampagneUltra ved Sessvollmoen. Det var vinterføre med 3-4 kuldegrader, 1 cm snø og noe is i løypa. Det ble løpt fort, og 60 av de 72 fullførte 50,4 km.


Mer om arrangementet kan dere lese på kondis.no:
Ida Børset Westad og Ståle Gjelsten vant ChampagneUltra

Se også ChampagneUltra hjemmeside
BILDESERIE

Resultater pr kjønn - pdf
Resultater pr klasse - pdf


Ida Børset Westad

Ståle Gjelsten


Menn
1 51 Ståle Gjelsten Kristiansand Løpeklubb 23-34 1 03:29:27
2 65 Simen Ellingsen Rustad Romerike Ultraløperklubb 23-34 2 03:42:57
3 68 Truls Grøstad Team Sport1 Storgata 23-34 3 03:52:11
4 88 Aaron Dorn Hemsedal 23-34 4 03:53:55
5 44 Christian Magnussen Lofoten Ultraløperklubb 23-34 5 03:54:55
6 43 Vegar Lie Team Lie 35-39 1 04:01:45
7 3 Svein-Erik Bakke SK Rye 45-49 1 04:02:11
8 67 Atle Bjørnerud Romerike Ultraløperklubb 50-54 1 04:05:28
9 49 Johannes Rummelhoff Oslo 23-34 6 04:19:15
10 82 Magnus Bø Thorud Romerike Ultraløperklubb 23-34 7 04:19:22
11 81 Nils Hjelle Team Sportsmanden 45-49 2 04:19:30
12 41 Erland Eldrup Sogndal langdistanselag 23-34 8 04:19:53
13 54 Stein Henrik Olaussen Varegg 23-34 9 04:23:36
14 78 Helge Eide Romerike Ultraløperklubb 50-54 2 04:34:50
15 83 Eirik Totland Pettersen 2150 Kondisjonsidrettslag 23-34 10 04:38:11
16 13 Marius Eggerud Team Sportsmanden 45-49 3 04:38:43
17 11 Geir Haugen Vingar 50-54 3 04:41:11
18 53 Håvar Birkeland Stormoen Kristiansand Løpeklubb 23-34 11 04:42:05
19 61 Daniel Salvesen Romerike Ultraløperklubb 45-49 4 04:51:38
20 84 Øistein Schmidt Galaaen Romerike Ultraløperklubb 40-44 1 04:57:27
21 47 Graham Brownlie Hakadal 35-39 2 04:59:10
22 42 Lars Philip Olaussen Lillehammer IF 35-39 3 05:06:57
23 39 Johnny Rindahl Team Ull 55-59 1 05:08:19
24 71 Andreas Aaberg Lier 35-39 4 05:11:49
25 86 Sten Dagfinn Hallås NAV HMS O/A 55-59 2 05:15:22
26 8 Kim Berg-Olsen SKJETTEN 40-44 2 05:16:13
27 74 John Tore Syrstad Romerike Ultraløperklubb 35-39 5 05:21:47
28 90 Ragnar Nygård Romerike Ultraløperklubb 45-49 5 05:22:44
29 55 Hans Langan Asker 55-59 3 05:24:00
30 79 Kristian Bøhler Romerike Ultraløperklubb 23-34 12 05:31:04
31 79 Helge Reinholt Romerike Ultraløperklubb 45-49 6 05:33:21
32 75 Erlend Leganger Tomter 50-54 4 05:33:59
33 87 Oleg Ruds Latvia 50-54 5 05:39:21
34 28 Håkon Lie Åmdal IL 23-34 13 05:41:10
35 50 Tom-Rune Bertelsen Drammen 45-49 7 05:45:41
36 48 Tormod Helgesen Team Ull 45-49 8 05:58:21
37 57 Kristian Waalen Spiridon LLL 65-69 1 06:30:57
38 16 Damian Marciniak Fit&Run Norway 23-34 14 06:43:58
39 18 Robert Kusmierz Fit&Run Norway 40-44 3 07:01:42
40 76 Ottar Røed Romerike Ultraløperklubb 55-59 4 07:27:35
41 92 Michael Andre Sætersdal Sætersdal Team 45-49 9 07:28:30
- 33 Tonny Holte Team Solbergvarden Opp 35-39 - DNF
- 38 Jonny Svendby HULK 45-49 - DNF
- 46 Frode Øyberg Romerike ultraløperklubb 40-44 - DNF
- 62 Lasse Mikkola Hemsedal IL 40-44 - DNF
- 64 Sindre Tjuvstu Engen Romerike Ultraløperklubb 23-34 - DNF
- 66 Jan-Erik Hansen Romerike Ultraløperklubb 40-44 - DNF
- 77 Jørgen Nordhagen Eidsvoll Verk 23-34 - DNF
- 80 geir andersen Romerike Ultraløperklubb 45-49 - DNF
Kvinner
1 85 Ida Børset Westad Lillehammer if 23-34 1 04:25:28
2 6 Louise Skak Romerike Ultraløperklubb 40-44 1 04:33:53
3 30 Rita Steinsvik Romerike Ultraløperklubb 40-44 2 04:48:40
4 40 Liss Vallestrand Romerike Ultraløperklubb 40-44 3 05:09:48
5 37 Heidi Grønvoll Holmestrand Ultraløperklubb 23-34 2 05:27:39
6 89 Cecilie Longva Igesund Romerike Ultraløperklubb 40-44 4 05:33:25
7 24 Bente Mjøs Nittedal Triatlon 35-39 1 05:34:31
8 35 Marianne Skårung Myrseth Sportsklubben Kraft 50-54 1 05:34:55
9 36 Andrea Liebe Oslo 50-54 2 05:36:48
10 22 Camilla Rodal SkiLøperne 45-49 1 05:57:37
10 23 Helga Kringen SkiLøperne 45-49 2 05:57:37
12 21 Elisabeth Thorsvik SkiLøperne 35-39 2 06:01:35
13 32 Sølvi Hjelmeland Stensli Romerike Ultraløperklubb 50-54 3 06:07:45
14 45 Karina Lie Setermoen 23-34 3 06:09:45
14 56 Ann Helen Lie Team Lie 60-64 1 06:09:45
16 20 Jeanette Solvang SkiLøperne 40-44 5 06:15:03
17 27 Heidi Katerine Brathli Stjørdal 50-54 4 06:29:15
18 63 June Lium Elverum 23-34 4 06:33:30
19 91 Anne Sverdrup-Thygeson Fjellhamar 50-54 5 06:36:08
- 4 Torunn Paulsen Brandt SK Rye 50-54 - DNF
- 5 Karianne Ekern Romerike Ultraløperklubb 45-49 - DNF
- 7 Jane Nilsen Romerike Ultraløperklubb 45-49 - DNF
- 72 Ninette Banoun OSLO 50-54 - DNF



0 Kommentar

Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline