Romerike Ultraløperklubb

Romerike Ultraløperklubb

Stian Fjellestad på 4. plass og Louise Skak på 2. plass på Bislett 50 KM

Postet av Romerike Ultraløperklubb den 11. Feb 2020

Det var mange fra klubben som hevdet seg høyt på resultatlistene på Bislett 50 KM lørdag 8. februar. Vi hadde tre menn og tre kvinner i topp 10 - og raskest av alle var Stian Fjellestad som løp inn til 4. plass i herreklassen med 3:25:22 og Louise Skak med 2. plass i kvinneklassen med 3:46:39.

Stian Fjellestad med Magnus Thorud i rygg. (Foto: Per Inge Østmoen)

Louise Skak og Peter Jensen. (Foto: Per Inge Østmoen)

Harald Bjerke og Øivind Christian Thuen fulgte opp med 5. og 7. plass i herreklassen mens Ninette Banoun og Hilde Johansen ble 7 og 10 i kvinneklassen.

Hele 27 av de 169 startende var fra klubben, og 21 av dem fullførte 50 km.

Se også omtale på kondis.no: Magnus Erstad og Lisa Ring vant Bislett 50 KM

Pallen i kvinneklassen med Louise til venstre. (Foto: Per Inge Østmoen)

Hilde løp inn til 10.plass. (Foto: Per Inge Østmoen)

Menn 50 km:



4
Stian FjellestadSolidsquare/Romerike ultraM40-449203:25:22
5
Harald BjerkeRomerike ultraløperklubbM45-499203:28:27
7
Øivind Christian ThuenRomerike Ultral / Deloitte BILM35-399203:30:11
13
Peter JensenRomerike UltraløperklubbM40-449203:45:00
16
Magnus ThorudRomerike UltraløperklubbM23-349203:49:09
20
Henning MoholdtRomerike UltraløperklubbM40-449203:57:15
27
Terje RundhaugenRomerike UltraløperklubbM50-549204:06:40
35
Thomas Willy LindgrenRomerike UltraløperklubbM23-349204:21:56
41
Daniel SalvesenRomerike UltraløperklubbM45-499204:34:37
42
Helge ReinholtRomerike UltraløperklubbM50-549204:38:01
57
Stig TorpRomerike UltraløperklubbM45-499204:59:04
64
Tamas FarkasRomerike UltraløperklubbM35-399205:17:15
81
Borge RøstumRomerike ultraløpeklubbM60-649206:10:07
Kortere (maraton=78 runder):



89
Roy StøleRomerike UltraløperklubbM45-497904:22:58
107
Patrick StangbyeSky BlazersM23-346202:02:35
118
Lars MøllerRomerike UltraløperklubbM45-494802:32:26
122
Kenneth DæhlenRomerike UltraløperklubbM40-444501:48:45
126
Leif FossRomerike ultraløperklubbM35-394202:06:20







Kvinner 50 km:



2
Louise SkakRomerike UltraløperklubbK40-449203:46:39
7
Ninette BanounNordea / Romerike ultraK55-599204:18:13
10
Hilde JohansenRomerike UltraløperklubbK45-499204:30:04
12
Rakel Erla SævarsdottirRomerike UltraløperklubbK23-349204:30:33
16
Marit ImsetRomerike ultraløperklubbK40-449204:55:39
20
Isabel AarnesRomerike ultraløper klubbK35-399205:22:28
23
Ellen Bech SpangelidRomerike UltraløpeklubbK60-649205:59:08
26
Unni-Bente Norangshol HaugenRomerike UltraløperklubbK60-649206:17:10
Kortere enn 50 km:



36
Wibeke AndersenRomerike ultraløpeklubbK45-494002:49:40

0 Kommentar

Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline